Kontakt Rozkład jazdy Autokary O firmie

Rozkład Jazdy

Pobierz rozkład jazdy

Odjazdy do Stargardu z:

Chlebowo 5:20FU 6:40FUV 9:00SU 13:30SU 15:30SU 17:20FU
Chlebówko 5:25FU 6:45FUV 9:05SU 13:35SU 15:35SU 17:25FU
Białuń 5:29FU 6:49FUV 9:09SU 13:39SU 15:39SU 17:29FU
Tolcz 5:32FU 6:52FUV 9:12SU 13:42SU ------ ------
Łęczyna 5:35FU 6:55FUV 9:15SU 13:45SU ------ ------
Stara Dąbrowa 5:39FU 6:59FUV 9:19SU 13:49SU 15:49SU 17:39FU
Stara Dąbrowa kol. 5:42FU 7:02FUV 9:22SU 13:52SU 15:52SU 17:42FU
Kicko 5:44FU 7:04FUV 9:24SU 13:54SU 15:54SU 17:44FU
Kicko skrzyż. 5:46FU 7:06FUV 9:26SU 13:56SU 15:56SU 17:46FU
Grabowo 5:49FU 7:09FUV 9:29SU 13:59SU 15:59SU 17:49FU
Grabowo kol. 5:51FU 7:11FUV 9:31SU 14:01SU 16:01SU 17:51FU

Odjazdy do Chlebowa z:

Stargard ul.Szczecińska wieżowiec 8:10SU 12:30SU 14:30SU 16:20FU 18:20FU
Stargard ul.Szczecińska netto 8:12SU 12:32SU 14:32SU 16:22FU 18:22FU
Stargard ZCP 8:14SU 12:34SU 14:34SU 16:24FU 18:24FU
Stargard ul.Czarnieckiego rondo 8:16SU 12:36SU 14:36SU 16:26FU 18:26FU
Stargard ul.Czarnieckiego kościół 8:18SU 12:38SU 14:38SU 16:28FU 18:28FU
Stargard ul.Gdańska 8:21SU 12:41SU 14:41SU 16:31FU 18:31FU
Grabowo 8:28SU 12:48SU 14:48SU 16:38FU 18:38FU
Kicko skrzyż. 8:31SU 12:51SU 14:51SU 16:41FU 18:41FU
Kicko 8:33SU 12:53SU 14:53SU 16:43FU 18:43FU
Stara Dąbrowa kol. 8:36SU 12:56SU 14:56SU 16:46FU 18:46FU
Stara Dąbrowa 8:38SU 12:58SU 14:58SU 16:48FU 18:48FU
Łęczyna 8:42SU 13:02SU 15:02SU 16:52 18:52FU
Tolcz 8:45SU 13:05SU 15:05SU 16:55 18:55FU
Białuń 8:48SU 13:08SU 15:08SU 16:58FU 18:58FU
Chlebówko 8:52SU 13:12SU 15:12SU 17:02FU 19:02FU
Chlebowo 8:57SU 13:17SU 15:17SU 17:07FU 19:07FU

Legenda
F - kursuje od poniedziałku do piątku
S - kursuje od poniedziałku do soboty
U - nie kursuje: 1.I, 6.I, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, 1.V, 3.V, Boże Ciało, 15.VIII, 1.XI, 11.XI, 25.XII, 26.XII
V - kursuje w dni nauki szkolnej

Informacja:


669-952-611